Wsparcie ambasaorów pozwala nam poszerzać zasięg projektu i docierać do nowych grup docelowych

Skontaktuj się z Ambasadorem, aby zapytać o możliwe szkolenia, prelekcje oraz spotkania. Dokonując wyboru uwzględniliśmy ogólnopolski charakter naszego projektu!

null

Karolina Ślęzak

Ambasadorka

karolina.slezak@irepso.pl

null

Michał Piałucha

Ambasador

michal.pialucha@irepso.pl

null

Mikołaj Niedźwiadek

Ambasador

mikolaj.niedzwiadek@irepso.pl

null

Nela Lejczak

Ambasadorka

nela.lejczak@irepso.pl

null

Rafał Kazik

Ambasador

rafal.kazik@irepso.pl

null

Natalia Jasek

Ambasadorka

natalia.jasek@irepso.pl

null

Weronika Iskierska

Ambasadorka

weronika.iskierska@irepso.pl

null

Jakub Gerula

Ambasador

jakub.gerula@irepso.pl

null

Aleksandra Klicka

Ambasadorka

aleksandra.klicka@irepso.pl

 

null

Wiktor Ciachera

Ambasador

wiktor.ciachera@irepso.pl

null

Sylwia Łyskawka

Ambasadorka

sylwia.lyskawka@irepso.pl

null

Maciej Kubiak

ambasador

maciej.kubiak@irepso.pl

null

Katarzyna Grajcar

Ambasadorka

katarzyna.grajcar@irepso.pl

null

Maciej Pastor

Ambasador

maciej.pastor@irepso.pl

null

Katarzyna Jankowska

Ambasadorka

katarzyna.jankowska@irepso.pl

Zaproś Ambasadora do swojej szkoły lub na uczelnię!

office@irepso.pl